گردان مجازی 742
کانون فضای مجازی و سایبر جوانان شهرستان گچساران
مجموعه وبلاگ های کانون فضای مجازی و سایبر جوانان شهرستان گچساران

فرمانده سپاه فتح كهگیلویه و بویراحمد با بیان اینكه گروه انحرافی و فتنه گران دو لبه یك قیچی هستند گفت: این دو گروه درصدد حذف ارزش‌های اسلامی در جامعه هستند.

  عوض شهابی‌فر  در كنگره سرداران و 600 شهید شهرستان بویراحمد كه در محل گلزار شهدای شهر یاسوج برگزار شد، اظهار داشت: آنچه كه توطئه فتنه‌گران، منحرفین و استكبار جهانی را خنثی می‌كند خون شهیدان است.


فرمانده سپاه فتح كهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت:‌ شهیدان ناظر بر همه كارها و اعمال هستند و باید به گونه‌ای رفتار كنیم تا روح آنها از ما شاد شود.
وی با بیان اینكه گروه انحرافی و فتنه‌گران دو لبه یك قیچی هستند، گفت: این دو گروه دنباله‌رو سازمان منافقین و دشمنان قسم خورده ملت هستند كه امروز در صدد حذف ارزش‌های اسلامی در كشور منتسب به شهیدان می‌باشند.
شهابی‌فر افزود: منحرفین امروز به نام مكتب ایرانی با برپا كردن برنامه‌های رقص و مجالس آوازه‌خوانی در صدد حذف مكتب پویای اسلامی و جایگزین كردن مكاتب انحرافی هستند.
وی با انتقاد از نصب تندیس آریو برزن در یكی از میادین یاسوج و حذف نام شهیدان از برخی خیابان‌ها تصریح كرد: امروز دم اسب آریو برزن را مشرف بر تمثال مبارك شهیدان كرده‌اند كه ضروری است دادستان كهگیلویه و بویراحمد دستور تخریب آن را بدهد.

وی با انتقاد شدید از برخی از مسئولان استان اظهار داشت: میلیاردها تومان در این استان از گذشته تاكنون برای ساختن طرح‌های مختلف خرج شده در حالیكه یك ریال برای شهیدان و زنده ‌نگه ‌داشتن یاد آنها خرج نمی‌شود كه این خود مصیبتی بزرگ است.

این فرمانده ارشد سپاه ابراز داشت: تا دست ما به ولایت وصل است شكستی برای انقلاب متصور نمی‌شود و این منحرفینی كه به خاطر پست و مسئولیت برای سرنگونی دولت انقلابی به جادو و جنبل متوسل می‌شوند باید بدانند كه آرزویشان را به گور خواهند برد.
ارسال توسط اسماعیل هاشمی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic