گردان مجازی 742
کانون فضای مجازی و سایبر جوانان شهرستان گچساران
مجموعه وبلاگ های کانون فضای مجازی و سایبر جوانان شهرستان گچساران

آمریكا به دلیل ناتوانی در جنگ سخت به جنگ نرم روی آورده است

آمریكا به دلیل ناتوانی در مواجهه با ایران و جنگ سخت با این كشور به جنگ نرم روی آورده است.
 


 با تسخیر لانه جاسوسی آمریكا هیمنه آمریكایی‌ها شكسته شد و بعد از تسخیر اكثر مسئولان و فرماندهان وقت نگران این موضوع بودند كه آمریكا چه پاسخ و عكس‌العملی خواهد داشت كه حضرت امام(ره) با قوت و اطمینان فرمودند: آمریكا هیچ غلطی نمی‌كند و امروز ما می‌بینیم كه واقعاً نتوانست هیچ غلطی بكند.
: بعد از فروپاشی شوروی كشور آمریكا به عنوان تنها ابر قدرت جهان در بین كشورهای مختلف شناخته می‌شد اما امروز خبری از آن ابرقدرتی وی در جهان نیست و در بسیاری از نقاط جهان به بن‌بست رسیده است.
یكی از این ویژگی‌های آمریكا داشتن اتاق فكرهای متعدد است كه این كانون‌های تفكر به عنوان منابع تصمیم‌گیری درست مردان آمریكایی مطرحند و یكی از همین كانون‌های تفكر به دولت آمریكا هشدار داد كه در شرایط فعلی قدرت‌هایی در حال شكل گرفتن هستند كه این قدرت‌ها در آینده آمریكا را به چالش خواهند كشید كه برای جلوگیری از این شكل گیری قدرت‌های فوق دو راهكار اقدام مستقیم و غیر مستقیم پیش‌روی آمریكاست. 
دولت آمریكا در اقدامات مستقیم به برنامه‌های تفرقه‌آمیز بین كشورها روی آورد و در كشور ما هم ایجاد تفرقه مذهبی و قومیتی به ویژه بین شیعه و سنی را در دستور كار قرار داد كه از آن جمله می‌توان به واقعه مسجد جامع زاهدان اشاره كرد كه البته با هوشیاری مردم و مسئولان بحث ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی در ایران تاكنون ناكام بوده است. 
اروپا نیز با به وجود آوردن پول واحد، برداشتن مرزها و زمینه تشكیل ارتش واحد اروپایی خطری جدی برای آمریكاست كه با شیطنت‌های این كشور هنوز تشكیل ارتش واحد در اروپا انجام نگرفته است. 
دو كشور هند و پاكستان هم در یك مقطع زمانی به هم نزدیك شدند كه حادثه انفجاری بمبئی اتفاق افتاد و هیلاری كلینتون به هندوستان رفت و عامل اصلی این اتفاقات را پاكستان خواند تا اتحاد به وجود آمده بین دو كشور از بین برود.
حمله نظامی آمریكا به ایران یك تصمیم جدی و مهم بود و ارتش آمریكا كه منظم است و حساب شده عمل می‌كند و برای نمونه در عملیات دلتا در صحرای طبس نیروهای نظامی آمریكا قدرت و توان خود را در مصر با تمرین عملیات حمله به ایران آزمایش كردند؛ برای حمله نظامی به ایران این بار هم آمریكا رزمایش‌ها و عملیات‌های متعددی انجام داد و موضوعی كه سبب شد در تصمیم خود تردید كنند این بود كه آمریكا به این نتیجه رسید كه ملت و نیروهای مسلح ایران همه جان بركف و فدایی رهبر خود هستند و یكپارچه از میهن خود دفاع خواهند كرد و از طرفی ارتش آمریكا در افغانستان و عراق تعداد زیادی تلفات داشت و نتوانست درآن شرایط به ایران حمله كند كه از این رو رویكرد خود را تغییر و جنگ و مبارزه نرم را در دستور كار خود قرار داد. 
برای بسترسازی و آماده كردن فضای حمله نظامی به ایران تلاش اصلی دشمن بر محور براندازی نرم استوار است. توسعه فساد، بی‌بند و باری، ایجاد فضای یاس و ناامیدی در بین مردم، سیاه‌نمایی اوضاع جامعه، مواد مخدر، تحقیر توانمندی‌های نظام اسلامی و ایجاد فرقه‌های مختلف از جمله برنامه‌های تهدید نرم آمریكایی‌ها علیه جمهوری اسلامی است.
البته دشمن از این غافل است كه ملت ما ملتی ولایت‌مدار و متدین است و این ملت هیچ‌گاه نقطه قوت خود را كه ولایت فقیه است تنها نخواهند گذاشت و به یاری خدا این نظام تحت رهبری و هدایت مقام معظم رهبری حفظ و به صاحب اصلی آن حضرت ولی عصر(عج)تحویل داده خواهد شد. 
در پایان از تلاش‌های مجدانه و ارزنده امیر جهان‌تیغ در دوران خدمت در نقاط مختلف از جمله لشكر 81 زرهی تقدیر و وی را انسانی خستگی ناپذیر در هر سمت و جایگاهی دانست كه همه مراحل خدمت خود را با موفقیت طی كرد.ارسال توسط سید محمد حسینی
بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 16 آبان 1389

زندگینامه شهید فهمیده

 

 


زندگی نامه

وی فرزند محمد تقی است که در خانواده ای مذهبی د ریکی از روزهای بهاری اردیبهشت 1346 ( مصادف با سوم محرم ) در شهر خون و قیام درخانه ای محقر و کوچک در محله پامنار قم چشم به جهان گشود. دوران کودکی را همراه سایر فرزندان خانواده و درکنار برادرش داوود که وی نیز سه سال بعد از شهادت محمد حسین به فوز شهادت نایل آمد، با صفا وصمیمیت ودر زیر سایه محبت و توجه پدر و مادری مهربان ، سپری کرد . درسال 1352، به مدرسه رفت وکلاس اول تا چهارم ابتدایی را با یک معلم روحانی طی کرد. سال پنجم ابتدایی واول و دوم راهنمایی را به دلیل انتقال خانواده اش به کرج در دو مدرسه دراین شهر گذراند. درهمین دوران بود که به واسطه حوادث انقلاب، روح وی نیز، مانند میلیون ها جوان و نوجوان دیگر کشور، دچار تحولات عظیمی گردید. شخصیت او با داشتن خانواده ای متدین ومذهبی و شرایط خاص شهر مقدس قم و نیز زمینه مساعد روحی به گونه ای شکل گرفت که سرشار از دین و فرهنگ غنی اسلام بود.
از عوامل مهم دیگر د رشکل گیری شخصیت او ، نوارها واعلامیه های امام بود که قبل از انقلاب به دست او می رسید.
شهید فهمیده ، نوجوانی خوش برخورد، شجاع ، فعال ، کوشا بود که به مطالعه علاقه زیادی داشت و با وجود این که به سن تکلیف نرسیده بود، نماز می خواند و احترام خاصی برای والدینش قایل بود و هرگز به آن ها بی احترامی نمی کرد. شیفته و عاشق امامقدس سره بود و با تمام وجود سعی در اجرای فرامین امامقدس سره داشت . او می گفت :امام هر چه اراده کند، همان را انجام خواهم داد و من تسلیم او هستم .
هنگام ورود اما مقدس سره به ایران به دلیل مصدوم بودن ، موفق به زیارت امامقدس سره نگردید، اما پس از بهبودی دراولین فرصت به شهر مقدس قم رفته و موفق به دیدار شد.


شهید فهمیده ، یکی از هزاران دانش آموز بسیجی کشور است که با نثار خون خود برطراوت و سرخی خون شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی افزود. وی دوران کودکی و نوجوانی خود را در حالی سپری کرد که هر روز آن همراه حادثه ای بود که در شکل گیری شخصیت او موثر واقع می شد. او با سرمایه عظمیی از فهم و درک انقلابی واسلامی به دنبال طوفان حوادث انقلاب، واردجنگ شد و با وجود سن کم ، خود را به خونین شهر قهرمان رسانید و با اقدامی آگاهانه و شجاعانه ، نام خود را در دفتر شهیدان زنده تاریخ ثبت کرد.


این دانش آموز رزمنده بسیجی، با ایمان و بینش عمیق واستوارخود در جنگ با دشمن پیش قدم و با نیل به شهادت ، درس شجاعت ، فداکاری و مقاومت را به همه بسیجیان و امت حزب الله آموخت، امام بزرگوارمان از این نوجوان 13 ساله به عنوان رهبر یا د فرموده و بدین گونه نام و یاد او، منشا حماسه های بزرگ شد و تحول عظیمی در شیوه های دفاع مقدس و نبرد رزمندگان اسلام ایجاد کرد و راه پیروزی وسرافرازی را یکی پس از دیگری، هموار ساخت . امروز شهید فهمیده به حق الگوی شایسته ای برای دانش آموزان بسیجی و جوانان و نوجوانان کشور می باشد و یاد آوری این حماسه می تواند یادآور دوران دفاع مقدس و ارزش های والای آن زمان باشد


ارسال توسط سید محمد حسینی
پس از ایجاد کمپین و جنجال و شانتاژهای رسانه ای و تبلیغی درباره دستگیری سعید ملک پور،، همسر وی، باز هم وارد عمل شده و در نامه ای، ادعاهای واهی و خنده داری کرده که رسانه های اپوزسیون، ایران را نیز فریب داده و آنان را وارد بازی های رسانه ای خود کرده است.

مسئول سایت مستهجن فارسی زبان آویزون

 همسر سعید ملک پور، عامل راه اندازی بسیاری از سایت های مستهجن فارسی زبان که توسط کارشناسان مرکز بررسی های جرایم سازمان یافته سایبری، با ترفندی زیرکانه از کانادا به ایران کشانده و دستگیر شد، باز هم در نامه ای جدید ـ که ادعاهی خنده داری را مطرح کرده ـ رسانه های اپوزیسیون و به اصطلاح سبز را فریب داده و به جنجال سازی و شانتاژ جدید دست زده است که در این میان، «بی بی سی» و «رادیو فردا» نیز برای این که از قافله عقب نمانند، با بازنشر نامه وی، به همسر این راه انداز سایت مستهجن، کمک شایانی کرده اند.

متن كامل این گزارش در ادامه مطلب ...ادامه مطلب
طبقه بندی: جنگ نرم(کلی)، 
برچسب ها: سعید ملک پور، avizoon.com، xpersia.com، biaclip.net، shahvatsara.com، سایتهای پورنو فارسی، اخبار، چند رسانه ای (صدا، تصویر، فیلم )، جنگ نرم (آشنایی، مقابله )، آسیب شناسی فضای سایبر، سیاسی، اجتماعی، تهاجم فرهنگی،
ارسال توسط اسماعیل هاشمی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic