گردان مجازی 742
کانون فضای مجازی و سایبر جوانان شهرستان گچساران
مجموعه وبلاگ های کانون فضای مجازی و سایبر جوانان شهرستان گچساران

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 16 شهریور 1390

طی حکمی از سوی فرمانده كل سپاه، سردار یونس امیری فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد شد.

خبرگزاری فارس: امیری فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد شد

 ظهر امروز در این مراسم که جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تعدادی از مسئولان عالی و ارشد سپاه حضور داشتند، از خدمات شش ساله سردار سرتیپ دوم پاسدار عوض شهابی‌فر تقدیر شد.


سردار حسین سلامی در این مراسم که با حضور گسترده پاسداران و مسئولان این استان برگزار شد، با اشاره به جانفشانی فرزندان سلحشور کهگیلویه و بویراحمد در مبارزه با منافقین و گروهک‌های تروریستی ابراز داشت: کهگیلویه و بویراحمد همواره در میادین حساس و در راه مقابله با استکبار و ایادی دست‌نشانده آنان در صف اول مبارزه قرار گرفته است.


وی افزود: سرداران سپاه، مقام و مسئولیت را تنها برای خدمت به کشور و مردم می‌خواهند و هیچ‌گاه با از دست‌دادن مسئولیت‌ها، غمگین و افسرده نمی‌شوند.


فرمانده سابق سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز با بیان این‌که در هر گوشه‌ای از ایران خدمت کنم سرباز کوچک ولایت هستم گفت: اکنون پس از 30 سال خدمت در سپاه پاسداران، احساس جوانی و شادابی می‌کنم و از مسئولان عالی سپاه می‌خواهم تا سخت‌ترین کارها را به من بسپارند.


عوض شهابی‌فر افزود: در طول دوره شش ساله خدمت در سپاه فتح کارهای خوبی انجام شده که همه آن‌ها را مدیون مجاهدت پرسنل این سپاه ولایت‌مدار می‌دانم.


فرمانده جدید سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز با تشکر از فرماندهی کل سپاه به دلیل اعتماد و اطمینان به وی برای واگذاری این مسئولیت سنگین متذكر شد: ما نیز به نوبه خود راه گذشتگان را ادامه داده و سعی خواهیم کرد با تدابیر جدید جایگاه سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد را ارتقا بخشیم.


سردار سرتیپ دوم پاسدار یونس امیری اذعان داشت: ولایت‌مداری مهم‌ترین رکن در سپاه بوده که این رمز موفقیت و تعالی این نهاد مقدس در همه عرصه‌ها به شمار می‌رود.
برچسب ها: فرمانده جدید سپاه كهگیلویه و بویراحمد، سردار سرتیپ دوم پاسدار یونس امیری، یونس امیری،
ارسال توسط اسماعیل هاشمی
بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 16 شهریور 1390
زمانی كه اسم جنگ سخت به میان می آید خود را برای مقابله با آن آماده می كنیم، ولی متاسفانه هنوز جنگ نرم معاندان را به خوبی نشناخته ایم.
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفان تاكید كرد: «سطح بصیرت عمومی جامعه در مقابله با جنگ نرم دشمن باید افزایش یابد.»

 سردار سرتیپ پاسدار "علی فضلی" روز دوشنبه در ادامه همایش بسیج حقوقدانان كشور در مشهد، شناخت عمومی افراد نسبت به ابعاد جنگ نرم معاندان را اندك دانست و گفت: «هنوز جنگ نرم را به صورت عمیق نشناخته ایم.»

وی افزود: «زمانی كه اسم جنگ سخت به میان می آید خود را برای مقابله با آن آماده می كنیم چون تجربه جنگ تحمیلی هشت ساله را داریم، ولی متاسفانه هنوز جنگ نرم معاندان را به خوبی نشناخته ایم.»

وی از جنگ نرم به عنوان جنگ اندیشه ‌ها و تفكرات یاد كرد و گفت: «فتنه بعد از انتخابات سال 1388 فتنه بسیار بزرگی بود كه از پیروزی انقلاب تاكنون نمی توان نمونه ای از آن را پیدا كرد.»

وی اظهارداشت: «آحاد مختلف مردم ایران اسلامی با حضور گسترده و تاثیرگذار خود در صحنه دفاع از آرمانهای انقلاب، فتنه بعد از انتخابات را مهار كرده و آن را از بین بردند و از این نظر، حق بزرگی به گردن مسئولان نظام دارند.»

وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و برگزاری مراسمی مانند اردوهای راهیان نور را در مقابله با جنگ نرم و بصیرت افزایی در برابر آن موثر دانست.

وی افزایش توانمندی نیروهای مسلح برای مقابله با تهدیدات احتمالی دشمنان علیه سرحدات كشور و نظام را یاد آور شد و گفت: «امروز ارتش، سپاه و بسیج از زمین، دریا و آسمان حركات معاندان را رصد می كند.»

سردار فضلی افزود: «به بركت آرمانهای انقلاب اسلامی و امام راحل امروزه شاهد خیزشهای بیداری در جهان اسلام هستیم.»

وی بابیان اینكه باید با یك سری اقدامات حقوقی از مردم مظلوم بحرین دفاع كرد اظهار داشت: «بیداری جهان اسلام محتاج كار حقوقی حقوقدانان ما است و آنان نباید در دفاع از مردم مظلوم جهان غفلت كنند.»
 


طبقه بندی: نظرات اشخاص پیرامون فضای مجازی و سایبر، 
ارسال توسط اسماعیل هاشمی
بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 16 شهریور 1390
در حالی که طی سالیان اخیر، همواره رهبر معظم انقلاب بر "تهاجم فرهنگی غرب" تاکید داشته اند، رئیس‌جمهور با اشاره به موضوع جنگ فرهنگی گفت كه به این موضوع اعتقادی ندارم، زیرا جنگ فرهنگ با بی‌فرهنگی و تعالی با سكوت است.

 محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور در دیدار رایزنان فرهنگی كشورمان در هشتاد كشور جهان با بیان اینكه هر اقدامی تحت یك نظام فرهنگی انجام می‌شود و از پیام فرهنگی برخوردار است، گفت: فعالیت فرهنگی به طور مشخص با هدف ترویج اندیشه، مبانی فكری، ویژگی‌های اخلاقی و ارزشی صورت می‌گیرد بنابراین با چنین نگاهی ما در عرصه بین‌الملل كار سیاسی نمی‌كنیم بلكه در اصل كار فرهنگی انجام می‌دهیم و اصولا هر اقدامی كه در راستای كمال و رشد انسان باشد كار فرهنگی محسوب می‌شود حتی اگر صدور كالا و فعالیت‌های اقتصادی ‌باشد.

وی با اشاره به موضوع جنگ فرهنگی، گفت: بنده به این موضوع اعتقاد ندارم، زیرا جنگ فرهنگ با بی‌فرهنگی و تعالی با سكوت است. جنگ و درگیری در دو نظام فكری و ارزشی كه در راستای كمال انسان باشند، معنا و مفهومی ندارد.

رئیس‌جمهور با طرح این سوال كه آیا فرهنگ مادی را می‌توان فرهنگ واجد ارزش دانست، گفت: فرهنگ منحط مادی را فاقد ارزش می‌دانیم چرا كه موجب سقوط انسان و ارزش‌ها می‌شود و نباید آن را جزء كارهای فرهنگی برشمرد چون در واژه فرهنگ ارزش انسان مستتر است.

* نباید به فرهنگ رنگ و بوی نظامی داد

احمدی‌نژاد با اشاره به طرح موضوعاتی درباره تشكیل ارتش سایبری گفت: نباید به فرهنگ رنگ و بوی نظامی داد، ذات فرهنگ ریشه‌كن كردن برخورد نظامی از مناسبات انسانی است، فرهنگ بدین معناست كه رابطه انسان‌ها نباید براساس زور و قدرت باشد بلكه باید براساس انسانیت تنظیم گردد و اگر بدنبال یك نبرد فكری و اندیشه‌ای هستیم باید بدانیم زمانی موفق خواهیم بود كه بر فضای فكری و اندیشه عالم غلبه كنیم.

وی افزود: اینكه وقتی ملت ایران ماهواره به فضا می‌فرستند و ملت‌های آزاده و عدالت‌خواه جهان از آن خوشحال می‌شوند این همان آثار كار فرهنگی است زیرا دیدگاه‌ها، باورها و اندیشه‌های جمهوری اسلامی ایران در ذهن آنها نهادینه می‌شود.

رئیس‌جمهور با بیان اینكه باید توجه داشت كه بین اینكه افراد را به دین اسلام دعوت كنیم یا به خودمان تفاوت اساسی وجود دارد تصریح كرد: مواقعی كه مشاهده می‌شود كارها جلو نمی‌رود اینجاست كه باید در دیدگاه خودمان تجدید نظر كنیم.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری،احمدی‌نژاد در ادامه سخان خود قانع نبودن به وضع موجود و بدنبال حق و حقیقت بودن و وجود یك نقطه نورانی و آرمان‌های متعالی را از ویژگی‌های ماندگار ملت ایران برشمرد و گفت:‌ ملت ایران همیشه خواهان حق و عدالت بوده و هیچگاه حق را به یك حزب و یا گروه و یا طایفه‌ای ترجیح نداده است.

وی افزود: ملت ایران همواره و در هر مقطعی به دنبال مقایسه وضع موجود جهان با آرمان‌های خود بوده است و همواره وضع موجود را با آن آرمان‌ها مقایسه و اگر لازم بوده آن را نفی كرده است.

رئیس‌جمهور تصریح كرد: نظم و مدیریتی كه بر مبنای اندیشه استعماری در جهان حاكم است و فرهنگ‌ ملت‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد را باید نقد و نفی كرد و این موضوع یكی از محورهای اصلی كار فرهنگی است و باید بدانیم امواج انقلابی كه می‌خواهد وضع موجود را بر هم بزند زمانی در مسیر درست قرار دارد كه نظام جامعه متعالی را در مقابل وضع نامطلوب حاكم بر جهان پیگیری و معرفی كند.

انتقاد سؤال برانگیز رییس جمهور از تشكیل ارتش سایبری

دكتر احمدی نژاد بار دیگر در سخنانی حكیمانه!! تعجب اهالی دین و فرهنگ را برانگیختند!

وی در سخنان دیشب خود در جمع رایزنان فرهنگی با اشاره به تشكیل ارتش سایبری در كشور گفت: نباید به فرهنگ رنگ و بوی نظامی داد...

حال چند پرسش بی جواب از ایشان داریم و همگان را به قضاوت در این خصوص دعوت می نماییم.


1- آیا واقعاً رییس جمهور ما هدف از تشكیل ارتش سایبری را نمی دانند؟! و از اهداف متعالی آن خبر ندارند؟!

2- آیا ایشان صرفاً با كلمه "ارتش" در عبارت "ارتش سایبری" مشكل دارند یا چیز دیگر؟!

3- آیا ایشان از دغدغه حضرت آیت الله خامنه ای در این خصوص خبر دارند یا خیر؟!

4- آیا مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بارها از تعابیر "تهاجم فرهنگی" ، شبیخون فرهنگی" ، "جنگ نرم" ، "مبارزه نرم" ، "افسران جنگ نرم" استفاده نفرموده اند؟! و راهكارهای مقابله با جنگ نرم را ارائه نداده اند؟![دیدار با دانشگاهیان- 8/6/88]

5- پس چرا جنابعالی بر تشكیل چنین ارتش مهمی آنهم در دیدار با رایزنان فرهنگی جمهوری اسلامی كه باید طلایه دار و نماینده فرهنگی این نظام مقدس و در خط مقدم این جبهه باشند، چنین سخنان شاذی ایراد می فرمایید؟! و آن را از مسیر حق خود منحرف می نمایید؟!

6- راستی چه شده كه در همین دیدار می گویید "بنده به موضوع جنگ فرهنگی اعتقاد ندارم" ؟!

7- آیا این انفعالها و عقب نشینی ها و ... از نتایج تأثیر همنشینی و معاشرت و ... با آن چهره معلوم الحال و مشاءالضال نیست؟! و حقیقتاً فَأینَ تَذهَبون ؟! ...


در پایان توجه همه عزیزان را به چند جمله از فرمایشات راهگشای حضرت آیت الله خامنه ای جلب می نماییم :


* ما با جنگ نرم، با مبارزه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى نرم از سوى دشمن مواجهیم...

* حالا شما جوانانى كه گفتیم، افسران جوان مقابله‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى با جنگ نرم هستید...

* در این جنگ نرم، شما جوانهاى دانشجو، افسران جوان این جبهه‌‌‌‌‌‌‌‌‌اید...

* جوان دانشجوى ما، افسر جوان است، شما كه استاد او هستید، رتبه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى بالاترِ افسر جوانید؛ شما فرمانده‌‌‌‌‌‌‌‌‌اى هستید كه باید مسائل كلان را ببینید؛ دشمن را درست شناسائى بكنید؛ هدفهاى دشمن را كشف بكنید؛ احیاناً به قرارگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاى دشمن، آنچنانى كه خود او نداند، سر بكشید و بر اساس او، طراحى كلان بكنید و در این طراحى كلان، حركت كنید. در رتبه‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاى مختلف، فرماندهانِ بالا این نقشها را ایفا میكنند.


پی نوشت شخصی : افسران و فعالین جنگ نرم و فضایی مجازی فقط از یك شخص آن هم مقام معظم رهبری امام خامنه ای دستور می گیرند و گوش به فرمان ایشان هستند . مادامی كه ایشان صلاح ببینند ما با جان و دل در این راه و عرصه فعالیت می كنیم .

وسلام ...
طبقه بندی: اخبار و فعالیت های كانون،  نظرات اشخاص پیرامون فضای مجازی و سایبر،  جنگ نرم(کلی)، 
ارسال توسط اسماعیل هاشمی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic